OPRAWA AKTÓW NOTARIALNYCH

 

Jedną z naszych specjalności jest oprawa i archiwizacja dokumentów dla Kancelarii Notarialnych, Sądów, Kancelarii Prawnych, Urzędów i innych firm – oprawiamy akty notarialne, księgi repertorium tradycyjne i elektroniczne, skorowidze alfabetyczne, etc.

Z Kancelariami Notarialnymi współpracujemy od 1993 roku, czyli od samego początku prywatyzacji usług notarialnych w Polsce. Obsługujemy większość Kancelarii Notarialnych w Warszawie i okolicach.

Jesteśmy jedyną firmą, która na życzenie klienta rzetelnie i profesjonalnie sprawdza akty notarialne wraz z załącznikami.

Ten rodzaj usług doprowadziliśmy do wyjątkowej precyzji, rozszerzając nasz warsztat o znajomość dokumentów, co przyczyniło się do tego, że jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom przy sprawdzaniu oprawianych dokumentów ( poszerzyliśmy naszą usługę o przeglądanie i sprawdzenie powierzonych dokumentów w celu wyeliminowania przypadkowych błędów – np. zbędnych załączników czy też brakującej dokumentacji.)

Sprawdzanie dokumentów wykonywane jest pod nadzorem osoby z wykształceniem prawniczym, w ścisłej konsultacji z Klientem.

 

Nasze oprawy są eleganckie i trwałe ( dajemy gwarancję jakości i trwałości na wykonaną oprawę nawet do 10 lat).

Oprawa aktów notarialnych wykonywana jest w siedzibie Klienta, przez zespół specjalnie do tego przeszkolonych pracowników, którzy doskonale znają specyfikę pracy Kancelarii Notarialnych.

Do prac wykonywanych w kancelarii klienta potrzebujemy jednego biurka z krzesłem.

Nie stosujemy żadnych środków szkodliwych dla zdrowia

Nie powodujemy utrudnień w normalnym funkcjonowaniu Kancelarii .

Czas naszej pracy w kancelarii ustalamy indywidualnie z klientem.

 

PRACE SĄ WYKONYWANE W TRZECH ETAPACH

1 etap – wykonywany w kancelarii klienta to przygotowanie dokumentów :

Wyjęcie dokumentów z segregatorów lub teczek, usunięcie zszywek, sznurków, itp.

Sprawdzenie kolejności aktów, numerów stron i załączonych dokumentów do aktów,

sprawdzenie czy na aktach są podpisy i parafki notariusza i stających oraz wszystkie prace związane z trwałym połączeniem dokumentów w bloki książkowe.

Na życzenie Klienta sprawdzamy akty notarialne z Księgą Repertorium A.

Wykonujemy również oprawę bez przeglądania dokumentów, ograniczając się tylko do czynności związanych z wykonaniem bloków książkowych. Taka usługa jest oczywiście tańsza.

2 etap – wykonywany w naszej pracowni - wykonanie okładek i nadruku na grzbietach okładek .

Prace te są wykonywane dopiero po zakończeniu etapu pierwszego, ponieważ okładki są robione na wymiar, co powoduje konieczną przerwę w pracach wykonywanych w kancelarii.

3 etap końcowy – wykonywany na miejscu w kancelarii klienta – łączenie bloków książkowych z okładkam.

Po przygotowaniu okładek z nadrukiem umawiamy się z Klientem na zakończenie oprawy. Czas trwania prac zależy od ilości wykonanych tomów aktów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanej usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.